Výstava DOMEXPO v Nitre

Plánujete výstavbu domu, ale neviete akou technológiou? Zaujímajú Vás najnovšie trendy vo výstavbe domu, ale chýbajú Vám informácie? Chcete stavať moderne, rýchlo no stále ekonomicky a ekologicky?

Všetkých Vás srdečne pozývame na najväčšiu výstavu stavebníctva v nitrianskom kraji. Na výstave DOMEXPO v Nitre budeme mať aj naše zastúpenie. Pripravili sme si pre Vás vzorky materiálu, prospekty, katalógy, ale aj poukážky na zľavy! Radi Vám nielen zodpovieme na všetky otázky ohľadom najmodernejšej technológie výstavby, ale Vám aj ukážeme reálne SW keramické steny.

Príďte si po 20% zľavu na výstavbu holostavby!

Dňa 25 až 28 Apríla 2019 (štvrtok/piatok/sobota/nedeľa) na Vás budeme čakať v hale A, poznávacie znamenie sú oranžovo-modré balóny.

Ak by ste nás nenašli, kontaktujte nás na 0948 641 518 alebo 0948 641 510. Tešíme sa na Vás!

Jednou z hlavných výhod montovaných domov novej generácie – SW keramických domov, je ich rýchla výroba a ešte rýchlejšia montáž. Medzi hlavné výhody nášho SW3E systému výstavby okrem rýchlej realizácie (bungalov holostavba už za 3 dni) patria aj najlepšie ceny na trhu a nízke prevádzkové náklady. V neposlednom rade je jednou z  hlavných výhod SW keramických domov aj ich ekologický charakter. Konštrukcie sú totiž vyrábané výlučne z prírodných materiálov a bývanie v SW keramickom dome pozitívne vplýva na zdravie celej rodiny. Ak uvažujete o vlastnom novom bývaní, SW keramické domy sú tou najlepšou a najprogresívnejšou voľbou na trhu! Viac na Výstave DOMEXPO v Nitre…