SW Keramické domy v zahraničí ako Ceramic houses

Skupina Silicate World Group zhotovila niekoľko stoviek domov, v rôznych lokalitách po celom Slovensku a v zahraničí. Ako prvá Vám na Slovensko priniesla montované domy novej generácie, ako prvá predstavila pojem KERAMICKÉ DOMY.

Dopyt po našich domoch každoročne rastie. Vzhľadom ku výhodám keramických domov to nieje prekvapujúce. Ekologický keramický dom je vhodný dokonca aj pre alergikov, jeho ekologická výroba nezaťažuje životné prostredie a má nízke prevádzkové náklady. Práve bezkonkurenčná cena a rýchlosť výstavby sú nerozporovateľnými výhodami, ktoré keramické domy stavajú do popredia, a to pred akýkoľvek iný stavebný systém a materiál. Silicate World Group každý rok postaví desiatky nových zaujímavých rodinných domov, bytových domov a iných budov či už pre nových alebo dlhoročných klientov. Domy staviame nielen na Slovensku ale aj v zahraničí. Niektoré z nich sú menej náročné, iné si naopak vyžadujú dôkladnú predprípravu a vypracovanie dispozície na mieru. Ku každému projektu však pristupujeme individuálne s ohľadom na požiadavky klienta.

Spustením ďalšieho a doposiaľ najväčšieho montážneho závodu sa nám v roku 2019 otvára možnosť účasti vo veľkých projektoch nielen na Slovensku ale aj v zahraničí. Vstup na zahraničné trhy si vyžiadal niekoľko nevyhnutných zmien a názov spoločnosti je jednou z nich. V súvislosti s výrazným nárastom zahraničných zákazníkov sme sa rozhodli SW keramické domy ďalej prezentovať ako Ceramic houses (keramické domy v preklade do angličtiny). Tak, aby nám rozumeli aj vo svete:)

Stovky naprojektovaných domov, desiatky vydaných stavebných povolení a ešte viac nových záujemcov nielen na Slovensku sú dôkazom, že SW keramické domy, teda Ceramic houses, sú tou najlepšou voľbou na trhu!

Čo to znamená pre Vás, našich klientov? Okrem nového názvu spoločnosti Vám čoskoro predstavíme aj novú webstránku. Aj naďalej budeme pripravovať dni otvorených dverí, každý mesiac sa budeme snažiť pridať nové projekty do nášho online katalógu, uľahčiť Vám financovanie keramického domu, upravíme štandardný rozsah dodania vhodný už pre novú energetickú normu platnú od roka 2020 a mnoho iných výhod. A ako najdôležitejšie – vďaka inováciám a zdokonaľovania výrobného procesu aj keramického materiálu budeme vedieť uspokojiť stále narastajúci sa záujem o keramické domy!

Ak máte v tejto veci na nás akékoľvek otázky už v tomto štádiu, tak nás bez obáv kontaktujte.