SW keramický dom č.13
Výborne dispozične riešený 3-izbový bungalov ideálny pre mladých ľudí a menšie rodiny
dvojdom-c.13---vizualWMLm

Zastavaná plocha: 78.17 m2
Podlahová plocha: 68.66 m2
Počet spální: 2
Počet kúpelní: 1
Osobitné WC: nie
Garáž: nie
Oddelená kuchyňa: nie
Terasa: nie je súčasťou dodávky

Štandardná cenníková cena
I. stupeň: 24.952 €
II. stupeň: 37.053 €
III. stupeň: 51.029 €

Viac info o aktuálnej akcii na obchod@silicateworld.eu alebo 0948 641 518!

Uvedená cena je včetne dopravy na SR, včetne DPH a bez základovej dosky. Kontaktujte nás pre výpočet ceny vo Vašom regióne a podľa Vašich špecifikácii.

Dom-c.13-(variant-A)---podorys

01. Chodba: 8.31 m2
02. Kuchyňa: 5.00 m2
03. Obývacia izba: 23.16 m2

04. Kúpelňa: 6.02 m2
05. Spálňa: 13.33 m2
06. Izba: 12.84 m2

Predstavujeme Vám najpredávanejší dvojspálňový nízkoenergetický rodinný dom vo svojej kategorii – dom č.13. Ide o veľmi obľúbený a vyhľadávaný, navyše ekonomicky výhodný rodinný dom pre trojčlennú alebo menšiu rodinu. Pre svoje dve samostatné spálne je tento typ domu často vyhľadávaný aj ako dostupné prvé bývanie, či riešenie rodinného bývania pre starých rodičov alebo partnerov, ktorí majú radi svoje súkromie. Má výborné dispozičné riešenie, pretože Vaše návštevy absolútne nenarušia súkromie Vášho oddychu, nakoľko veľkoryso riešená vstupná chodba vyústi priamo do obývačky prepojenej s kuchyňou. Takže ostatné izby zostávajú neprechodné. Druhú samostatnú spálňu je možné využiť ako detskú izbu alebo izbu pre hostí. Preto ak hľadáte cenovo dostupný dom so zastavanou plochou do 80m2, inšpirujte sa výberom väčšiny našich klientov, ktorí sa najčastejšie rozhodujú pre SW keramický dom č.13 – najpredávanejší dom v danej kategórii. Tento nízkoenergetický dom navyše pomáha chrániť Vaše zdravie aj prírodu.

Prečo keramický rodinný dom?

Drobné bublinky vo vnútornej štruktúre stien zaručujú vynikajúce tepelnoizolačné a zvukovoizolačné vlastnosti. Paropriepustná difúzne otvorená stavba zabraňuje vzniku plesní a umožňuje prírodnú klimatizáciu. Trieda požiarnej odolnosti REI180 garantuje nehorľavosť. Použitie silikátových materiálov prináša nielen prakticky neobmedzenú životnosť stavby ale výlučne prírodné materiály majú ekologický charakter a sú úplne recyklovateľné. Navyše výhodou je aj to, že vnútorná konštrukcia obvodových stien keramického domu eliminuje vplyv elektromagnetického žiarenia z exteriéru.

Strach o životnosť domu?

S rodinným domom od Silicateworld sa o jeho životnosť báť nemusíte. Vzhľadom na použitie silikatových materiálov je životnosť keramického domu prakticky neobmedzená a vydrží až stovky rokov.