SW keramický dom č. 48
3-izbový bungalov so zaujímavým dispozičným riešením, ideálny pre mladých ľudí, ktorí obľubujú oslavy a časté návštevy
dom-c.48---vizualWML

Zastavaná plocha: 137.66 m2
Podlahová plocha: 121.40 m2
Počet spální: 2
Počet kúpelní: 2
Osobitné WC: áno
Garáž: nie
Oddelená kuchyňa: čiastočne
Terasa: nie je súčasťou dodávky

Štandardná cenníková cena
I. stupeň: 43.941 €
II. stupeň: 65.251 €
III. stupeň: 89.864 €

Viac info o aktuálnej akcii na obchod@silicateworld.eu alebo 0948 641 518!

Uvedená cena je včetne dopravy na SR, včetne DPH a bez základovej dosky. Kontaktujte nás pre výpočet ceny vo Vašom regióne a podľa Vašich špecifikácii.

Dom-c.48---pôdorys

01. Predsieň: 3.96 m2
02. Kotolňa: 5.25 m2
03. Kuchyňa: 11.97 m2
04. Izba: 10.83 m2
05. Kúpelňa: 4.01 m2

06. Pracovňa: 8.06 m2
07. Obývacia izba: 37.02 m2
08. Šatník: 5.81 m2
09. Spálňa: 23.93 m2
10. Kúpelňa: 10.56 m2

Predstavujeme Vám trojizbový nízkoenergetický rodinný dom č.48 s veľmi zaujímavým dispozičným riešením. Je vhodný predovšetkým pre mladých ľudí a pre partnerov, ktorí sa rozhodli pre ekonomicky šetrné bývanie a pritom si chcú vychutnať súkromie vo vlastnom dome. Dom pozostáva s veľmi priestrannej obývacej izby, ktorá je situovaná v strede celého domu. Dá sa povedať, že ide o ideálne miesto pre ľudí, ktorí obľubujú oslavy a párty, pričom v dome nemusia rušiť ostatných nájomných susedov a v letných dňoch sa párty môže presunúť rovno na priestrannú terasu pozdĺž obývačky. Súčasťou domu sú dve spálne – na úplne opačných koncoch domu, čo ocenia najmä hostia, ktorí sa rozhodnú prespať. Navyše budú mať k dispozícii aj vlastnú kúpeľňu, nakoľko dom disponuje s dvoma kúpeľňami. Ide o veľmi obľúbený a vyhľadávaný, navyše ekonomicky výhodný rodinný dom pre mladý pár. Na tomto dome niektorí určite ocenia, že kuchyňa nie je s obývačkou prepojená, ale je vyčlenená samostatne. Všetky izby a rovnako tak kuchyňa sú nepriechodné. Výhodou zadnej spálne je navyše priestranný šatník a veľkoryso riešená kúpeľňa. Preto ak hľadáte cenovo dostupný a pritom väčší dom so zastavanou plochou do 140m2, potom je SW keramický a nízkoenergetický dom č.48 to najlepšie riešenie. Navyše pomáha chrániť Vaše zdravie aj prírodu.

Tento typ domu alebo jeho variáciu sme úspešne zrealizovali v banskobystrickom kraji v roku 2016.

Dohodnite si obhliadku vo vašej lokalite

Vaše meno (povinné)

Email (povinné)

Telefónne číslo

Lokalita, o ktorú máte záujem

Viac o Zásadách ochrany osobných údajov

Prečo keramický rodinný dom?

Drobné bublinky vo vnútornej štruktúre stien zaručujú vynikajúce tepelnoizolačné a zvukovoizolačné vlastnosti. Paropriepustná difúzne otvorená stavba zabraňuje vzniku plesní a umožňuje prírodnú klimatizáciu. Trieda požiarnej odolnosti REI180 garantuje nehorľavosť. Použitie silikátových materiálov prináša nielen prakticky neobmedzenú životnosť stavby ale výlučne prírodné materiály majú ekologický charakter a sú úplne recyklovateľné. Navyše výhodou je aj to, že vnútorná konštrukcia obvodových stien keramického domu eliminuje vplyv elektromagnetického žiarenia z exteriéru.

Strach o životnosť domu?

S rodinným domom od Silicateworld sa o jeho životnosť báť nemusíte. Vzhľadom na použitie silikatových materiálov je životnosť keramického domu prakticky neobmedzená a vydrží až stovky rokov.