SW keramický dom č. 41
Výborne dispozične riešený 3-spálňový bungalov pre početnejšiu rodinu alebo rodinu s deťmi
dom-c-41-vizualwml

Zastavaná plocha: 110,81 m2
Podlahová plocha: 90,85 m2
Počet spální: 3
Počet kúpelní: 2
Osobitné WC: áno
Garáž: áno
Oddelená kuchyňa: nie
Terasa: nie je súčasťou dodávky

Štandardná cenníková cena
I. stupeň: 35.371 €
II. stupeň: 52.524 €
III. stupeň: 72.337 €

Viac info o aktuálnej akcii na obchod@silicateworld.eu alebo 0948 641 518!

Uvedená cena je včetne dopravy na SR, včetne DPH a bez základovej dosky. Kontaktujte nás pre výpočet ceny vo Vašom regióne a podľa Vašich špecifikácii.

Dom-c.41---pôdorys

01 Izba: 12,25 m2
02 Izba: 12,56 m2
03 Kúpelňa: 3,81 m2
04 Chodba: 4,57  m2

05 Obývacia iza + kuchyňa: 36,30 m2
06 Kúpelňa: 7,00 m2
07 Spálňa: 17,81 m2

3spálňový nízkoenergetický rodinný dom č.41 je klientmi vyhľadávaný a ekonomicky výhodný rodinný dom pre viacpočetnú rodinu alebo rodinu s deťmi. Je vhodný aj pre ľudí, ktorí obľubujú priestor a súkromie v rámci dispozičného riešenia domu. Nízkoenergetický dom disponuje až s troma spálňami, pričom jedna z nich sa nachádza v opačnej časti domu a to aj so samostatnou kúpeľňou. Znamená to, že deti môžu mať svoje samostatné izby a súkromie, rovnako tak rodičia, prípadne niektorá zo spálni môže vhodne poslúžiť aj ako izba pre hostí. Jednotlivé izby sú neprechodné a preto aj návštevy prechádzajú do priestrannej obývačky s kuchyňou priamo chodbou a každý má tak zachované svoje súkromie.

Práve svojim dispozičným riešením a neprechodnými troma spálňami je tento nízkoenergetický dom vhodný pre mladé, ale rovnako tak početnejšie rodiny a rodiny s deťmi, ktoré sa rozhodli pre vlastné a pritom cenovo výhodné bývanie v rodinnom dome. Rovnako je vhodný pre partnerov, manželské páry, ako aj pre starších ľudí, ktorí majú radi priestor a oceňujú súkromie v rámci bývania. Ak hľadáte nízkoenergetický dom so zastavanou plochou okolo 110m2, potom je pre Vás SW keramický dom č.41 ideálnym riešením. Navyše pomáha chrániť Vaše zdravie aj prírodu.

Prečo keramický rodinný dom?

Drobné bublinky vo vnútornej štruktúre stien zaručujú vynikajúce tepelnoizolačné a zvukovoizolačné vlastnosti. Paropriepustná difúzne otvorená stavba zabraňuje vzniku plesní a umožňuje prírodnú klimatizáciu. Trieda požiarnej odolnosti REI180 garantuje nehorľavosť. Použitie silikátových materiálov prináša nielen prakticky neobmedzenú životnosť stavby ale výlučne prírodné materiály majú ekologický charakter a sú úplne recyklovateľné. Navyše výhodou je aj to, že vnútorná konštrukcia obvodových stien keramického domu eliminuje vplyv elektromagnetického žiarenia z exteriéru.

Strach o životnosť domu?

S rodinným domom od Silicateworld sa o jeho životnosť báť nemusíte. Vzhľadom na použitie silikatových materiálov je životnosť keramického domu prakticky neobmedzená a vydrží až stovky rokov.