Sú v SW keramickom dome možné dodatočné úpravy?

Vlastné bývanie je určite snom väčšiny z nás. A ak môže byť v rodinnom dome a podľa vlastných predstáv, radosť sa stupňuje. Dnes, vďaka novým trendom vo výstavbe, sa tento sen čoraz častejšie mení na skutočnosť. Stačí mať vyhliadnutý pozemok a moderná technológia SW3E keramických domov vám k novému a ešte naviac aj k nízkoenergetickému a ekologickému bývaniu dopomôžu za pár dní.

Vďaka výrobe stien v závode, Vám vieme dodať holostavbu bungalovu v nami ponúkanom štandarde v priebehu pár dní. Ľahké keramické konštrukcie sú vyrábané ako celostenové prefabrikáty, podľa flexibilných požiadaviek projektantov a zákazníkov. Steny v závode sa vyrábajú už s predprípravou pre rozvody elektro a rozvody vody, čo ušetrení čas pri dokončovacích prácach. V ideálnom prípade, nie je na stavbe už potrebné búrať ani sekať a práca elektrikára či vodára sa nielen značne  skráti ale aj uľahčí. Obvodové steny sa na pozemok dovezú so základným zateplením. Pre ich finálne dokončenie zo strany interiéru postačí len pár mm tenká vrstva stierky. Vďaka všetkých týmto výhodám získate už pri dodaní prvého stupňa SW keramického domu vyššie štádium – väčšiu rozpracovanosť a teda aj hodnotu stavby. V žiadnom prípade už nejde len o štádium hrubej stavby, ako pri výstavbe z kusového staviva.

Výstavba SW keramického domu je bezkonkurenčne rýchla a jeho výroba ešte rýchlejšia. Predpríprava profesií v závode prináša ďalšie skrátenie času a to hlavne na dokončenie domu. Čo ak ale na niečo zabudnem? Sú možné dodatočné úpravy?

Mnoho z Vás sa nás pýta na možné dodatočné úpravy. Nikto nie sme neomylný a môže sa stať, že zabudnete na svetlo alebo iný káblik, prípadne, v čase plánovania domu s ním ešte nepočítate a jeho nutnosť sa prejaví až pri používaní domu. Keďže SW keramický materiál je v porovnaní s betónovym panelom (aký poznáte z klasických panelákov) neporovnateľne mäkší, aj práca s ním bude omnoho jednoduchšia. Bezpríklepovou frézou jednoducho spravíte drážku a zabudnutý káblik v stene potiahnete. Rovnako to platí aj pre iné rozvody. Vďaka keramickému materiálu nebudete mať problém ani pri vešaní skriniek a iných predmetov na Vašu novú keramickú stenu. SW keramický materiál je mäkký no súčasne ponúka pevnosť až cez 6 MPa čo zaručí, že bez akéhokoľvek dodatočného spevnenia steny môžete bez problémov na ňu umiestniť zariaďovacie prvky.

Tak ako aj pri plánovaní dispozície domu, tak aj pri rozvodoch elektro a vody poskytujeme našim klientom maximálnu voľnosť. V rámci štandardného dodania Vám naše projekčné oddelenie zakreslí ideálne rozloženie rozvodov elektro a vody. Ak ale požadujete zmeny, radi Vám vyhovieme.

Pre výpočet nezáväznej cenovej ponuky nám prosím pošlite Váš projekt na obchod@silicateworld.sk. Napíšte nám aj miesto výstavby, alebo nám zavolajte na 0948 641 518 a dohodnite si termín a miesto stretnutia.