Flexibilita na prvom mieste

Neobmedzujte sa pri výstavbe domu! Objednajte si iba to, čo potrebujete a na presne taký dom, aký sa Vám páči!

Výstavba domu je pre väčšinu z Vás tou najväčšou investíciou v živote. Prečo by ste sa teda mali obmedzovať a nechať iných za Vás rozhodovať? S SW keramických domom sa sami rozhodnete o rozsahu objednávky, aj o tom ako Váš dom bude vyzerať a akú bude mať vnútornú dispozíciu!

Rozsah dodania je maximálne flexibilný. Vy sami si môžete nakombinovať rôzny rozsah dodania podľa Vašich možností a želania. Ktorúkoľvek časť dodávky Vám môžeme odpočítať a Vy si ju dodáte vo vlastnej réžii alebo od iného dodávateľa. Taktiež Vám radi poskytneme kontakt na našich subdodávateľov v jednotlivých krajoch na Slovensku. Zákazníkom štandardne ponúkame tri stupne vyhotovenia, ktoré je možné ľubovolne upraviť, ale ich aj vzájomne kombinovať. V praxi to znamená, že si od nás môžete objednať iba steny domu (bez krovu), až po dom na kľúč (dom pripravený ku kolaudácii) a akýkoľvek rozsah medzi. Viac o štandardnom rozsahu dodania nájdete na https://www.silicateworld.eu/rozsah-dodania/

SW keramický dom Vás taktiež nebude obmedzovať v dispozícii domu. Pôdorys akéhokoľvek projektu Vám prispôsobíme, alebo ak vhodný projekt nenájdete, vypracujeme Vám projekt domu na mieru. Technológia výstavby domov z keramického kompozitu je na trhu najnovšou alternatívou a pri projektovaní domu klientov neobmedzuje. Poskytuje širokú škálu možností, ako vytvoriť pre Vás ideálny priestor na bývanie. Maximálna voľnosť pri navrhovaní, kedy si budúci majitelia sami prispôsobia vnútornú dispozíciu miestností domu, je jedna z hlavných výhod koncepcie SW keramických domov. Samotná tvorba domu je vďaka inovatívnej technológii prakticky neobmedzená. Realizácia stien domu je následne prenášaná do závodu, čím sa dosiahne nielen úspora času a nezávislosť na vonkajších poveternostných podmienkach počas výstavby, ale v prvom rade  zhotoviteľ domov eliminuje chybovosti. Naviac výrobca dokáže rešpektovať tie najnáročnejšie požiadavky na tvar, rozmery priestorov, zaujímavé pohľadové detaily tak, aby sa naplnili túžby a predstavy budúceho vlastníka. Viac o flexibilite pri plánovaní dispozície nádjete na https://www.silicateworld.eu/projekt-domu-na-mieru/

Cenovú ponuku a projekt domu Vám naše obchodné oddelenie vypracuje na mieru, presne podľa Vašich požiadaviek.

Úpravy v dispozícii a poradenstvo s projektovým oddelením máte v cene domu. Vďaka technológii SW3E a modernému prístupu našich zamestnancov je výroba a výstavba SW keramického domu maximálne flexibilná. Neobmedzujte sa viac  návrhom domu ani objednaným rozsahom dodania. Môžete si vybrať akýkoľvek projekt domu z nášho alebo iného katalógu a my Vám ho upravíme podľa Vašich predstáv. Ak ste projekt podľa Vašich predstáv nenašli v žiadnom dostupnom katalógu, vypracujeme Vám projekt domu na mieru aj podľa nákresu ceruzkou na papieri. Tento nový štýl výstavby je odpoveďou na dlhodobo hľadané kvalitné, ekonomické a zdravé bývanie s maximálnou flexibilitou pri jeho plánovaní a realizovaní.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o vypracovanie cenovej ponuky na dom podľa Vašich predstáv nás neváhajte kontaktovať na 0948 641 518 alebo obchod@silicateworld.eu.