sme jediný
výrobca ľahkých keramických domov
na Slovensku
O nás
Ako jediný v strednej Európe vyrábame a montujeme objekty z ľahkých keramických stenových dielcov.*

Ekologický, ekonomicky výhodný a energeticky efektívny progresívny systém SW 3E nám zaručuje úspech na trhu. Výsledky našej práce možno vidieť vo viacerých krajinách EU a zámorí.

*podľa medzinárodného certifikátu EN1520

Vaša spokojnosť je v našej firme na prvom mieste

Našim záväzkom je poskytovať cenovo dostupné a vysoko kvalitné objekty. Náš tím pracuje na vysoko profesionálnej urovni, s nadšením a cieľom prekročiť očakávania našich zákaznikov. Spolupráca s odborníkmi v danom odvetví na Slovensku i zahraničí, ktoré sú tiež lídrami vo vývoji inovatívnych technológií nás oprávňuje ako zhotoviteľa, predložiť ponuku pre širokú klientelu.

Kvalitné keramické montované domy majú najlepšie certifikáty technických kvalít. V oblasti technicko-estetických kvalít, kde sa presnosť už pohybuje v milimetroch, popri tepelných a zvukovo izolačných vlastnostiach montované domy zaznamenali obrovský skok dopredu, pričom vo všetkých parametroch predbehli nielen klasické murované domy. Maximálna flexibilita pri plánovaní dispozície a rozsahu dodania robí našu ponuku bezkonkurenčnou.

Služby pre vás

Spoločnosť Silicate World svojim klientom poskytuje komplexné riešenie od návrhu štúdie, vypracovania projektu na stavebné povolenie, výroby a výstavby holostavby až po odovzdanie domu na kľúč. Popri stavebnej činnosti a neustálom zavádzaní nových technológií, poskytujeme svojim klientom aj pomoc pri financovaní výstavby.

Okrem jednotlivých projektov pre našich klientov sa spoločnosť podieľa aj na výstavbe v developérskych akciách s vlastným financovaním takýchto projektov. Z profesionálneho hľadiska oblasť financovania dobrých projektov je pre našich partnerov prvkom finančnej stabilizácie. Vhodným vzorom je aj vznik konzorcií v rozvinutých krajinách (Ázia a Stredná Afrika), kde je pre celkovú úspešnosť náročných a rizikových projektov je nutná spolupráca s medzinárodnými inštitúciami, ako OSN a ďalšie. Pri každom projekte či už doma alebo v zahraničí vychádzame zo všeobecného princípu diverzifikácie rizík a samozrejme aj budúcich ziskov a investícií.

Realizacie domov vo viac ako 200 miestach po celom Slovensku

Každý rok postavíme desiatky nových zaujímavých rodinných domov, bytových domov a iných budov či už pre nových alebo dlhoročných klientov. Niektoré z nich sú menej náročné, iné si naopak vyžadujú dôkladnú predprípravu a vypracovanie dispozície na mieru. Ku každému projektu však pristupujeme individuálne s ohľadom na požiadavky klienta.

Spustením nového montážneho závodu sa nám v roku 2018 otvorila možnosť, okrem výstavby individuálnych domov, ešte väčšej účasti vo veľkých projektoch pri výstavbe holostavby vo forme subdodávateľa pre developerov alebo ako hlavného investora a dodávateľa. Stovky najprojektovaných domov, desiatky vydaných stavebných povolení a ešte viac nových záujemcov sú dôkazom, že SW keramické domy sú tou najlepšou voľbou na trhu!

Ukážky našich stavieb>
Referencie od zakaznikov >

Dohodnite si obhliadku >
Spolupráca pre firmy >

Výhody keramickych objektov
Podpora modernej technológie
Výber z našich realizácií
SW Domy Naživo
Domy s nízkym štandardom
Pre firmy