Aktuálne pozície
Kliknite na pozíciu pre podrobnejšie informácie. Ak vás ponuka zaujala, pošlite nám váš životopis na praca@silicateworld.eu.
Profesní pracovníci

Majster montáže

  • Náplň práce: zabezpečovanie prác a materiálu pri montáži rodinných domov, riadenie skupiny stavebných robotníkov, administratíva
  • Nástup: Ihneď
  • Miesto výkonu práce: celé Slovensko
  • Počet voľných pozícií: 1
  • Platové podmienky: podľa dohody
  • Podmienky: nutnosť vedieť čítať výkresy
  • Pri uchádzačoch mimo banskobystrického kraja preferujeme kompletné montážne skupiny
  • Uchádzačov z banskobystrického kraja vieme pridať do už existujúcich montážnych skupín

Pracovník na montáži stavieb

  • Náplň práce: montáž rodinných domov a tým súvisiace konštrukčné práce
  • Počet voľných pozícií: 10
  • Platové podmienky: podľa dohody
  • Podmienky: odborné skúsenosti, manuálna zručnosť
  • Zabezpečujeme bezplatné ubytovanie a dopravu na pracovisko
Oddelenie projekcie

Projektant – kreslič

  • Miesto výkonu práce: Lučenec
  • Počet voľných pozícií: 1
Práca v zahraničí - pripravujeme
Miesto práce Turecko
Popis práce Jedná sa o montážnu prácu na domoch.

Náplňou práce je:
* príprava, montáž až finálna úprava

* montáž, spájanie platní z keramického kompozitu, brúsenie
* profesionálna práca s panelmi z keramického kompozitu
* armovanie, tmelenie, brúsenie, maľovanie

Zhotoviť šalungy a výstuže alebo ich časti, strihaním a ohýbaním, ako i uložením betonárskej ocele alebo rohoží, s výberom a rozmeraním materiálu podľa výkresov pre nosníky, stenové a stropné panely, prievlaky, krokvy, prehradové väzníky, schodiskové ramená a podesty typizovaného alebo netypizovaného rodinného domu pre konkrétneho objednávateľa, vykoná ďalšie pracovné úlohy podľa pokynov zodpovednej osoby za dohľad nad vykonaním pracovnej úlohy.
– nejedná sa o fyzicky náročnú prácu – avšak predošlé skúsenosti a chuť pracovať sú potrebné

Plat Od 2000 EUR mesačne / netto (pracovníci zo SR)
Nástup do práce Odchod v priebehu mesiaca júl (po absolvovaní 2 mesiacov montáže na SR)

Preprava letecky

Forma a dĺžka zamestnania Dohoda o vykonaní práce, Živnosť /možnosť pracovať dlhodobo/

Turnusy 2-3 mesiace

Ubytovanie Ubytovanie ZDARMA – zabezpečené zamestnávateľom
Strava Zabezpečuje zamestnávateľ
Poistenie Zdravotné poistenie si hradíte na Slovensku. Je potrebné si vziať do Turecka európsku kartičku poistenca
Požiadavky * pracovné skúsenosti s montážou min. 2 mesiace na SR podmienkou!

* technické zručnosti

* chuť pracovať v zahraničí

* šikovnosť

* kvalitný pracovný výkon

* dobrý zdravotný stav

Iné výhody * ubytovanie neplatíte

* kontaktná osoba zo SR

* žiadne poplatky agentúre

* dobrý zárobok

* možnosť vycestovať v skupinke

* možnosť dlhodobej práce

Ďalšie informácie Vstupné víza, pas, letenky prepláca zamestnávateľ, taktiež všetky ostatné náklady spojené s cestou