Hľadáme pozemky pre nové developérske akcie!

Máte voľné pozemky na predaj? Ste majiteľom pozemku a hľadáte investora, ktorý zafinancuje výstavbu domu? Neváhajte nás kontaktovať, stále hľadáme nové lokality!

V roku 2018 ponúkame 4 nové developérske akcie v rôznych lokalitách Slovenska!

Spoločnosť Silicate World svojim klientom poskytuje komplexné riešenie od návrhu štúdie, vypracovania projektu na stavebné povolenie, výroby a výstavby holostavby až po odovzdanie domu na kľúč. Popri stavebnej činnosti a neustálom zavádzaní nových technológií, poskytujeme svojim klientom aj pomoc pri financovaní výstavby.

Okrem jednotlivých projektov pre našich klientov sa spoločnosť podieľa aj na výstavbe v developérskych akciách s vlastným financovaním takýchto projektov. Z profesionálneho hľadiska oblasť financovania dobrých projektov je pre našich partnerov prvkom finančnej stabilizácie. Vhodným vzorom je aj vznik konzorcií v rozvinutých krajinách (Ázia a Stredná Afrika), kde je pre celkovú úspešnosť náročných a rizikových projektov je nutná spolupráca s medzinárodnými inštitúciami, ako OSN a ďalšie. Pri každom projekte či už doma alebo v zahraničí vychádzame zo všeobecného princípu diverzifikácie rizík a samozrejme aj budúcich ziskov a investícií.

Realizácie domov vo viac ako 200 miestach po celom Slovensku

Každý rok postavíme desiatky nových zaujímavých rodinných domov, bytových domov a iných budov či už pre nových alebo dlhoročných klientov. Niektoré z nich sú menej náročné, iné si naopak vyžadujú dôkladnú predprípravu a vypracovanie dispozície na mieru. Ku každému projektu však pristupujeme individuálne s ohľadom na požiadavky klienta.

Spustením nového montážneho závodu sa nám v roku 2018 otvorila možnosť, okrem výstavby individuálnych domov, ešte väčšej účasti vo veľkých projektoch pri výstavbe holostavby vo forme subdodávateľa pre developerov alebo ako hlavného investora a dodávateľa. Stovky najprojektovaných domov, desiatky vydaných stavebných povolení a ešte viac nových záujemcov sú dôkazom, že SW keramické domy sú tou najlepšou voľbou na trhu!

Ak máte voľné pozemky na predaj, alebo ste majiteľom pozemkov a máte záujem o spoluprácu pri výstavbe, neváhajte nás kontaktovať na obchod@silicateworld.eu alebo 948 641 518!